F 13APP13/QDX-ONE-TZ/VD-DUAL - Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem   (W000902)

Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem, se speciální zdvižnou válečkovou vidlicí a výsuvným systémem QDX-ONE.
Dopor. prod. cena bez DPH / ks
m
Prodejní cena s DPH / ks
m
Prodejní cena bez DPH / ks
m
Obrázky mají ilustrativní charakter.
Vysokozdvižný vozík ručně vedený se sklopnou řídící ojí. Pojezdová jednotka je spojena s konstrukcí obkročného zdvižného rámu s čelní deskou a středovým hydraulickým válcem. Pohonná jednotka s motorem, hydraulické prvky a elektro součásti jsou umístěny uvnitř skříně pojezdové jednotky. Ovládání pojezdu je umístěno na sklopné řídící oji a další ovládací prvky zdvihu nebo přidané funkce jsou umístěny na horní části skříně pojezdu. Vozík je vybaven standardními bezpečnostními prvky pro aku vozíky a monitoringem AKU.
Konstrukce zdvižné vidlice s bočnicemi a stranově uloženými válečkovámi dráhami s ocelovými válečky se zajišťovacím systémem spojení s pecí 200°C. V zadní části konstrukce zdvižné vidlice je umístěn jednosloupový hydraulický QDX-ONE Pusch/pull systém s řetězovým výsuvem a rameny s tažnými sklopnými klíny.
Funkce výsuvného systému budou ovládány pákovým rozdělovačem a kontrolní a bezpečnostní prvky budou řízeny programátorem PLC a světelnou signalizací. Trakční baterie bude doplněna centrálním plněním AQM a monitoringem Smart UP.
Dostupnost:
Není skladem
Č.zboží:
W000902
Nosnost (kg):
1300
Max. zdvih (mm):
1300
Délka vidlic (mm):
1990
Druh motoru:
Motor 24V / 2200W