F 20SBP13/B56T-250/ES - Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem   (W000679)

Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem, se speciální zdvižnou vidlicí s bočnicemi a senzory.
Dopor. prod. cena bez DPH / ks
m
Prodejní cena s DPH / ks
m
Prodejní cena bez DPH / ks
m
Obrázky mají ilustrativní charakter.
Vysokozdvižný vozík ručně vedený se sklopnou řídící ojí. Pojezdová jednotka je spojena s konstrukcí zdvižného rámu s vidlicí a hydraulickým válcem. Ovládání pojezdu a zdvihu je umístěno na sklopné oji a další ovládací prvky zdvih nebo přidané funkce jsou umístěny na horní části pojezdové jednotky. Pohonná jednotka s motorem, hydraulické prvky a elektro součásti jsou umístěny uvnitř skříně pojezdové jednotky SBP. Řídící elektronika Mosfet s plynulou regulací pojezdu a zdvihu.
Speciální provedení ramen zdvižné vidlice s bočnicemi a prodlouženým vyložením +415mm. Konstrukce základního rámu je na stojinách osazena poloautomatickými výsuvnými dorazy pro fixaci vidlice ve výšce 1320-1350 mm. Na boční stranách podpěr jsou umístěny naváděcí kladky a z přední strany nájezdové čelní dorazy. Aku baterie s centrálním plnění AQM a monitoringem Smart UP.
Speciální bezpečnostní a ochranné doplňky Systém ovládacích a zdvihových funkcí aku vozíku a jeho navádění bude řízeno programovatelnou řídící jednotkou xLogic ELC ovládající optické snímače polohy výšky zdvižené vidlice v pos.1 a 2 s propojením s difůsními snímači kovu pos.3 a 4 umístěnými na pravém podpěrném rameni, sledujícími polohu vozíku a zdvižné vidlice při navádění do pece.
Dostupnost:
Není skladem
Č.zboží:
W000679
Nosnost (kg):
2000
Max. zdvih (mm):
1350
Délka vidlic (mm):
2510
Druh motoru:
Motor 24V / 1700W