MZP 3810 - Zdvižná mezipatrová plošina   (W000347)

Vysokozdvižný vozík s motorovým zdvihem F 10M3,5 upravený na mezipatrovou zdvižnou plošinu MZP 3810
Dopor. prod. cena bez DPH / ks
m
Prodejní cena s DPH / ks
m
Prodejní cena bez DPH / ks
m
Základní konstrukce je vyrobena z ocelových profilů a plechů, svařena v ochranné atmosféře. V provedení zdvižný rám a vnitřní výsuvný rám, středově uložený hydraulický válec a zdvižná vidlice upravena na ložnou plochu. Povrchová úprava základním a vrchním syntetickým lakem v odstínu RAL5019 a RAL7024.     
Duplexové provedení zdvižného rámu, vnější 2x hydraulický válec, zdvižná vidlice zavěšena na závěsném řetězu. Pohon elektrohydraulický agregát s motorem a brzdou v provedení 3x400V, 0,75kW
Hlavní rozvaděč s elektrohydraulickým agregátem umístěný v zadní části základní konstrukce rámu, samostatné panely s tlačítkovým ovládáním z obou podlaží samostatně blokované, umístěné u vstupních dveří/zábrany na přístupu (příp. na ochranném rámu z vnější strany), spínání elektroventilem na zdvihové jednotce.
Ovládací elektroinstalace je v provedení 24V, jednotlivé polohy výšek zdvihu jsou blokované mikrospínači, vstupní dveře jsou vzájemně propojeny mikrospínači s ostatními ovládacími prvky. Hydraulické válce, tlakové hadice a závěsný řetěz je v provedení s bezpečnostním koeficientem bezpečnosti min.7. Každý hydraulický válec je v přívodní části opatřen pádovým ventilem zabraňující při poruše tlakových hadic pádu plošiny. Proti přetížení je standardně elektrohydraulický agregát opatřen pojistným ventilem nastaveným na max. nosnost plošiny včetně pojistného plombování.
Dostupnost:
Není skladem
Č.zboží:
W000347
Nosnost (kg):
1000
Max. zdvih (mm):
3850