MZP 3210/OKS - Zdvižná mezipatrová plošina   (W000892)

Zdvižná mezipatrová plošina s hydraulickým zdvihem, dvoupodlažní pro přepravu materiálu.
Preisempfehlung ohne MwSt. / St
m
Verkaufspreis mit MwSt. / St
m
Verkaufspreis ohne MwSt. / St
m
Das Bild hat nur illustrations Charakter.
Základ konstrukce je vyrobena z ocelových profilů a plechů, svařena v ochranné atmosféře Arg+CO2. Kotvící rám se spodními podpěrami, zdvojenými vodícími profily nástavby, 2x hydraulický válec zdvihu, zdvižná deska s nosnými rameny osazena ložnou plochu. Povrchová úprava základním a vrchním syntetickým lakem v odstínu RAL dle upřesnění objednatele.
Duplexové provedení konstrukce základního a výsuvného zdvižného rámu s integrovanou zdvižnou vidlicí osazenou zdvižnou deskou. Výsuvný rám je z vnějších stran osazen podepřen hydraulickými válci. Zdvižná deska opatřena ložnou plochou a je zavěšena na speciálních závěsných řetězech přes řetězové kladky na hydraulických válcích. Elektrohydraulický agregát s motorem a brzdou v provedení 3x400V, 2,2 kW s olejovou nádrží a tlakovými ventily. Hydraulické jednočinné válce s pístnicí s tvrdochromovým povrchem se spodním připojovacím šroubením a osazeny pádovými ventily. Připojovací napětí k síti je 3x400V/50Hz. Hlavní rozvaděč s elektrohydraulickým agregátem umístěný v zadní části konstrukce plošiny. Samostatné nástěnné panely s tlačítkovým ovládáním v každém podlaží samostatně blokované, umístěné u vstupních dveří/zábrany na přístupu. Funkce hydraulického systému ovládání pomocí elektro ventilů na bloku jednotky. Hlavní rozvaděč s elektronickými řídícími prvky umístěn na zadní části obvodové ochranné konstrukce v uzamykatelném boxu.
Ovládací elektroinstalace je v provedení 24V s elektronickým řízením funkcí blokace zdvihu, uvolňování zámkových vstupů a výstupů, polohovém umístění ložné plošiny ve stanicích a světelnou bezpečností signalizací stavu zařízení. Jednotlivé polohy výšek zdvihu jsou blokované mikrospínači, vstupní dveře jsou vzájemně propojeny elektronicky s ostatními ovládacími prvky. Hydraulické válce, tlakové hadice a závěsné řetězy jsou v provedení s bezpečnostním koeficientem bezpečnosti min.1,7. Hydraulický okruh je jištěn hydraulickým zámkem a každý hydraulický válec je v přívodní části opatřen pádovým ventilem, zabraňujícím při poruše tlakových hadic pádu plošiny. Proti přetížení je elektrohydraulický agregát opatřen pojistným ventilem nastaveným na max. nosnost plošiny včetně plombování.
Verfügbarkeit:
Nicht auf Lager
Product No.:
W000892
Tragkraft (kg):
1000
Hubhöhe (mm):
3080