F 30SBP-XT05/4V/SBN/TPCH40 - Transportní vozík čtyřcestný s aku pojezdem a zdvm   (W000860)

Transportní vozík čtyřcestný s aku pojezdem a zdvihem se zdvižnou deskou, sklopnou boční nástavbou a výsuvným zařízením QDX.
Preisempfehlung ohne MwSt. / St
m
Verkaufspreis mit MwSt. / St
m
Verkaufspreis ohne MwSt. / St
m
Das Bild hat nur illustrations Charakter.
Speciální konstrukce podvozku vozíku s ručním vedením sklopnou řídící ojí. Skříň pojezdu se středově uloženým motorem je spojena s konstrukcí nosného rámu s podpěrami s hydraulickým 90°otáčením předních kol. Na čelní desce s rameny je umístěna nosná deska pro upevnění výsuvných nástaveb dle specifikace. Ovládání pojezdu a zdvihu je umístěno na řídící oji, další ovládací prvky a přidané funkce jsou umístěny na horní části pojezdové jednotky. Pohonná jednotka s motorem a servo řízením, hydraulický systém a řídící elektronika je umístěna uvnitř šasi, včetně AKU baterie.
Konstrukce podvozku je osazena rameny výšky cca 350mm, V pravém rameni je uložen hydraulický válec pro natáčení podpěrného kola pro boční pojezd, v levém rameni je umístěno volně otočné kolo. Zdvižná deska se čtyřmi profilovými rameny na kterých je nosná deska s doplněným bočním sklopným nástavcem pro levostranné propojení s lisem. Na nosnou desku je upevněno výsuvné zařízení QDX Serapid s tlačnými řetězy a závěsným příčníkem s háky. Ovládání funkcí bude prováděno pomocí pákového rozvaděče. Celý hydraulický a mechanický systém bude vybaven pádovým, přetlakovými a pojistnými ventily s mechanickými a optickými snímači a dalšími bezpečnostními prvky řízenými PLC programátorem. Stavy provozních funkcí systému budou signalizovány barevnou světelnou signalizací v zorném poli obsluhy.
Propojovací systém pro čtyřcestný pohyb vozíku s levostranným bočním vysouváním nástroje do/z lisu, zvednutím boční sklopné nástavby desky vozíku do roviny se základní deskou a spuštěním na kotevní závěsy na desce stolu pro ruční podpěry s rolnami. Po spojení výložné desky stolu vozíku a srovnání výsuvného zařízení na pevné dorazy desky lisu, dojde k sepnutí funkce pro vysouvání nástroje s upozorněním signalizací. Součástí dodávky je AKU baterie s AQM s mezidobíjením a Smart UP400.
Verfügbarkeit:
Nicht auf Lager
Product No.:
W000860
Tragkraft (kg):
3000
Hubhöhe (mm):
1100
Zusatzbeschreibung:
Nosná deska/Tischplate/Plate 1300 x 1100 (+150)mm
Gabelstapler Motorart:
Motor 24V / 2500W