F 13APP13/QDX-ONE-TZ/VD-DUAL - Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem   (W000902)

Vysokozdvižný vozík s aku pojezdem a zdvihem, se speciální zdvižnou válečkovou vidlicí a výsuvným systémem QDX-ONE.
Recommended price (net of VAT) / Pc
m
Price including VAT / Pc
m
Price (net of VAT) / Pc
m
The picture has only ilustrative character.
Vysokozdvižný vozík ručně vedený se sklopnou řídící ojí. Pojezdová jednotka je spojena s konstrukcí obkročného zdvižného rámu s čelní deskou a středovým hydraulickým válcem. Pohonná jednotka s motorem, hydraulické prvky a elektro součásti jsou umístěny uvnitř skříně pojezdové jednotky. Ovládání pojezdu je umístěno na sklopné řídící oji a další ovládací prvky zdvihu nebo přidané funkce jsou umístěny na horní části skříně pojezdu. Vozík je vybaven standardními bezpečnostními prvky pro aku vozíky a monitoringem AKU.
Konstrukce zdvižné vidlice s bočnicemi a stranově uloženými válečkovámi dráhami s ocelovými válečky se zajišťovacím systémem spojení s pecí 200°C. V zadní části konstrukce zdvižné vidlice je umístěn jednosloupový hydraulický QDX-ONE Pusch/pull systém s řetězovým výsuvem a rameny s tažnými sklopnými klíny.
Funkce výsuvného systému budou ovládány pákovým rozdělovačem a kontrolní a bezpečnostní prvky budou řízeny programátorem PLC a světelnou signalizací. Trakční baterie bude doplněna centrálním plněním AQM a monitoringem Smart UP.
Availability:
Out of stock
ID:
W000902
Capacity (kg):
1300
Lifting height (mm):
1300
Fork length (mm):
1990
Engine type:
Motor 24V / 2200W